درباره ما


وبسایت صیغه من ( صیغه دات می ) یک مرکز مجازی غیر رسمی ازدواج موقت است و هدف این مجموعه شناخت و شناسایی زوج ها برای ازدواج موقت و دوری از گناه می باشد.

هدف راه اندازی این مجموعه تسهیل و جلوگیری از اتلاف وقت برای اشنایی آقایان با خانم ها جهت ازدواج موقت است و تمامی خانم های این مجموعه مطلقه و یا همسر مرحوم میباشند که از انها مدارک رسمی لازم مانند کارت ملی ، شناسنامه ، مدرک طلاق نامه و … دریافت شده است.

از نظر قانونی فعالیت این مرکز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله مواد ۱۰۳۴ ، ۱۰۷۱ الی ۱۰۷۷ قانون مدنی و ماده ۲۱ قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ میباشد.

ازدواج موقت (صیغه) از نظر شرعی و قانونی کاملا مجاز است و یک رحمت از سوی پروردگار برای بندگانش است و از ابتدای اسلام در زمان امامان و پیامبران این امر مرسوم بوده و نزد خداوند کاری پسندیده بشمار می رفته که خواندن صیغه نشان از رضایت دو طرف و پروردگار بزرگ می باشد.

امام علی می فرماید:عقد موقت یا متعه یک رحمت از سوی پروردگار است که به موجب آن به بندگانش رحم کرده و اگر نهى امر از آن نبود, به غیر از انسان های بدبخت هیچ کس زنا نمیکرد.

مسأله ازدواج موقت (صیغه) از دید تئوریک نیز پذیرفته شده و برخی از متفکران غرب مانند راسل هم ازدواج موقت را یکی از راه های حل مشکلات جنسی می داند.

صیغه تهران صیغه مشهد صیغه کرج

صیغه اصفهان

قوانین سوالات متداول ثبت نام بانوان پشتیبانی